Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës (Foto)

Publikuar më 12 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi.

Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është shuar kurioziteti pasi është zbuluar edhe dizajni i ftesave.

Një ngjyrë nude e kombinuar në përsosmëri me inicialet e shkruara në ngjyrë shampanje.

Mesa duket çifti ka vendosur të qëndrojë të klasikja ndërkohë që me padurim presim të mësojmë detaje të tjera.