Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Pas martesës, ky është destinacioni i radhës për Xhensilën (Foto)

Publikuar më 10 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Më 1 shtator, këngëtarja Xhensila Myrtezaj kurorëzoi dashurinë me aktorin Bes Kallaku.

Ata organizuan një dasmë madhështore dhe siç e do zakoni pas martesës çifti udhëtojnë për në muajin e mjaltit, shkruan lajmi.net.

Xhensila pati deklartuar se nuk kanë planifikuar asgjë rreth muajit të mjaltit, pasi kanë qenë shumë të angazhuar me përgatitjet e dasmës.

Kurse, tani këngëtarja ka postuar disa foto në rrjete sociale ku u shfaq në Luzern të Zvicrës.

Në një prej fotografive në shoqëri të saj shihet edhe Greta Koçi, por megjithatë nuk dihet nëse ajo ka udhëtuar e vetme apo ka filluar muajin e mjaltit bashkë me bashkëshortin e saj Besin.