Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Flori uron i pari Getin dhe Marinën: Është dita juaj... (Foto)

Publikuar më 10 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca sonte kurorëzojnë dashurinë në dasmën që organizohet në Gjirin e Lalzit.

Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë dhe tashmë kanë filluar të pranojnë edhe urimet e para, shkruan lajmi.net.

I pari nga estrada që uroi Getin ishte kantautori Flori Mumajesi, i cili me një fotografi të dyshes shkroi edhe një urim të veçantë.

"Është dita juaj, Jeta juaj", thuhet ndër të tjera në urimin e Florit.