Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Nuse përrallash...Grimieri publikon foton e Marinës, një yll i vërtetë

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Grimjeri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj ku duket si një princeshë e veshur në të bardha.

‘Nusja e vitit’ ka shkruar grimieri Arbër Bytyqi krah fotos së Marinës. Ajo shkëlqen si kurë më parë. Ceremonia martesore e çiftit ka filluar para pak minutash dhe po mbahet në ‘Gjirin e Lalzit’ në Durrës. Të pranishëm në ceremoni do të jenë 300 veta.