Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Reperi shqiptar paralajmëron turneun botëror?!

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ai ka publikuar disa projekte muzikore këtë vit, të cilët menjëherë janë shndërruar në hite. Bëhet fjalë për Capital T, i cili po shijon sukseset e njëpasnjëshme të këngëve të tij.

Ndërkohë që ka qenë tepër i ngarkuar me koncerte si brenda dhe jashtë Shqipërisë, Kapoja ka lajmëruar se së shpejti do të nisë një turne botë, transmeton Syri.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, reperi shkruan: “Do të nisë një turne botëror. Më shumë informacione rreth tij, do të keni së shpejti. Ndërkohë më tregoni se në cilin vend të botës doni të më shihni”.

Image