Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Cara Mund, Miss Amerika 2018

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Për herë të parë në histori, Miss Cara Mund nga Dakota, kurorëzohet Miss Amerika.

Dakota kurrë nuk kishte pasur një fituese si Miss Amerika, ndërkaq mbrëmë pas katër netësh konkurrencë, Cara mori çmimin e parë, shkruan People, transmeton Koha.net.

Ajo u zgjodh Miss Amerika nga 51 femrat më të bukura në gjithë vendin.

Ato u vlerësuan nga sfilatat e tyre, nga veshja, stërvitjet, stilin e jetesës, talentin dhe kategoritë e intervistimit.