Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Beyonce së bashku me vajzën ndihmojnë viktimat e prekura nga uragani Harvey (Foto)

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja e njohur Beyonce është kthyer në Houston që është vendlindja e saj për të ndihmuar viktimat e prekura nga uragani Harvey.

Ylli i njohur shihen së bashku me vajzën e saj Blue Ivy duke shpërndare ushqim për viktimat e prekura nga ky uragan i tmerrshëm, transmeton Gazeta Express.

"Unë vetëm dua të them se jam në shtëpi", tha Beyonce të premten në vendlindjen e saj pas stuhisë.

'Të gjithë jeni familja ime, Hjustoni është shtëpia ime dhe falënderoj Perëndinë që jeni të sigurt, që fëmijët tuaj të jenë të sigurt", ka shtuar më tej Beyonce.