Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa e lumtur përkrah të dashurit të ri (Foto)

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nuk ka shumë kohë që ka bërë publike lidhjen e re me Paul Klein.

Këngëtarja Dua Lipa tashmë nuk ngurron që të paraqitet në çdo vend me të dashurin e ri, shkruan lajmi.net.

Pas pushimeve, Dua iu është rikthyer angazhimeve në muzikë dhe përkrahjen më të madhe padyshim që e ka nga Paul.

Së fundi, Dua ka postuar një foto në të cilën ka pozuar me të dashurin me një buqetë me lule në duar, që të dy në përqafim të njëri-tjetrit.