Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Mamaja e Marinës ka diçka për ti thënë vajzës së saj dhe Getit pas dasmës! (Foto)

Publikuar më 12 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar.

Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën ku shkruan: "Vlerat shpirterore marrin kuptimin ne kete moment kulminant kurorezimi! U trashegofshi Yjet e mi !Faleminderit , ndihem e mallengjyer,e lumtur ,sa dhe dashuria juaj!,"-shkruan Maria në rrjete sociale. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u lidhën në martesë mbrëmjen e 10 shtatorit në një ceremoni luksoze në Gjirin e Lalzit.