Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dasma e Marinës dhe Getit kushtoi 130 mijë euro

Publikuar më 13 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi.

Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600 të ftuar. Por sa mund të ketë kushtuar gjithë dasma e çiftit të famshëm.

Sipas "Newsboomb" dasma e bujshme ka kushtuar rreth 130 mijë euro.