Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Adelina sjell foton më të ëmbël të Valit dhe Uliksit

Publikuar më 08 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili e cila njëherësh njihet edhe si diva e muzikës shqiptare, ka filluar pushimet me bashkëshortin dhe vogëlushin e saj.

Gjatë ditës së djeshme, ajo postoi një portret familjar, kurse mëngjesin e sotëm solli një tjetër fotografi, shkruan lajmi.net.

Teksa Vali dhe Uliksi i vogël po flinin, ajo ishte zgjuar dhe u bëri një foto, ku shihen se si po flinin në pozicionin e njëjtë.

"Copy-Paste", ka shkruar ajo mbi fotografi në të cilën tregon se Uliksi i ka ngjarë tërësisht babait.