Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lori flet për të dashurin, ja kur do e shohim nuse

Publikuar më 08 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Më 30 shtator, vokalisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar me Lolita Begollin.

Padysim që përveç familjarëve dhe miqve, në dasmë të Besnikut ishin edhe disa prej kolegëve të tij.

Një nga ta, ishte edhe këngëtarja, Loreta Kaçka-Lori, e cila për Mirage, të cilët ishin të pranishëm në dasmë dha një intervistë të shkurtër.

Ajo përveç urimeve për çiftin e ri, tha diçka edhe për lidhjen e saj të cilën e mbanë larg medieve.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe nga minuta 10:25 mësoni çfarë thotë Lori për të dashurin.