Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Graham: Nuk ushtroj për t'u dobësuar

Publikuar më 09 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ashley Graham u është kundërpërgjigjur atyre që e kritikojnë për mbipeshë.

Modelistja "plus size" në Instagram ka publikuar një video në të cilën shihet se si ushtron seriozisht dhe shumë shpejt pas kësaj pasoi një postim.

Ashley vendosi që t'iu përgjigjet të gjithë atyre që flasin për peshën e saj, të cilët vendosin komente malicioze çdo herë kur ajo publikon xhirime ose fotografi nga palestra, duke shkruar se "asnjëherë nuk do të jetë e hollë" dhe se për këtë më mirë është që të ndalojë së përpjekuri dhe se "asaj i nevojitet salla për të qenë modele", transmeton Kosovapress.

"Çdo herë kur publikoj video në çdo ushtrim, marr komente të tilla", ka shkruar Ashley.

Ajo ka thënë se nuk ushtron për të humbur kilogramët e tepërt.