Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Fotografia që tregon ngjashmërinë e Beyonces me të bijën (Foto)

Publikuar më 10 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nëna e divës së muzikës Beyonce, Tina Knowles, e ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Në foto ajo e vë në pah ngjashmërinë mes vajzës së saj, Beyonce, dhe mbesës së vogël Blue Ivy.

Poshtë fotografisë, zonja Knowles e ka vënë shkrimin, "A nuk duket Beyonce sikurse Blue në këtë foto?!"