Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Capital T lanson këngën e re

Publikuar më 11 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pak ditë pasi lansoi bashkëpunimin me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan, reperi nga Prishtina, Capital T ka sjellë këngën e tij të re.

"Gucci" quhet kënga e tij më e re, transmeton Koha.net.

Ai e ka publikuar në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore Soundcloud.