Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

"Stuhia" e Eminemit kundër Trumpit

Publikuar më 11 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Me "Freestyle" që zgjat vetëm 4.5 minuta Eminemi ka bërë ndoshta njërën prej kritikave më të ashpra ndaj Donald Trumpit në hip-hop.

Reperi i njohur, i cili edhe më parë kritikoi Trumpin me freestylen "Campaign Speech" dhe "No Favors" të Big Sean, me "The Storm" ka bërë një adresim edhe për fansat e tij, transmeton Koha.net.

Deri më tani Shtëpia e Bardhë nuk ka komentuar këtë kritikë të Eminemit.