Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita Ora konfirmon vendet e para të turneut 2018 në Evropë (Foto)

Publikuar më 07 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Rita Ora konfirmoi ditë më parë turneun e saj për vitin 2018.

Dhe, bukuroshja shqiptare ka sjellë edhe datat e para me lokacionet ku do të performojë në vitin 2018.