Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kur Afërdita dhe motra e saj e krahasojnë vetën me dy modelet e famshme botërore

Publikuar më 10 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Afërdita Dreshaj është njëra nga këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.

Ndarja e saj me Shpat Kasapin, më pas afera me Agon Amigën, lidhja e saj e re, por edhe jeta e saj luksoze gjithnjë kanë qenë cak i syrit mediatik, shkruan Indeksonline.

Ndërsa falë saj edhe motra e saj Jehona tashmë është bërë figurë publike, madje edhe më e përfolur se sa vet Afërdita. Kjo për faktin se ajo po konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

E të dy motrat të cilat jetojnë në SHBA shpesh përmes rrjeteve sociale ndajnë edhe momente nga përditshmëria e tyre. Ato së fundmi ishin pjesë e një loje basketbollistike, ku shkuan të bëjnë tifo.

Ndërsa ishte Afërdita ajo që përmes një fotografie bëri një goxha krahasim. Modelja e krahasoj vetën dhe Jehonën me modelet me famë botërore Bella Hadid dhe Kendall Jenner.