Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dafina Zeqiri arrin një sukses në iTunes (Foto)

Publikuar më 11 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Dafina Zeqiri ka filluar të korr sukseset e para në arenën ndërkombëtare të muzikës.

Këngëtarja shqiptare tash e sa kohe gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës teksa po krijon një karrierë të re muzikore.

Ajo së fundi ka publikuar këngën "King EP", i cili ka arritur një sukses që e ka bërë të lumtur Dafin.

 

Ajo renditet në vendin e 39 të imunes, të cilën gjë e konfirmuar përmes rrjeteve sociale, Dafina.

Në lidhje me këtë projekt, Dafina kishte folur ditë më parë në një intervistë për prestigjiozen "Harper Bazaar".

"Unë vetëm shpresoj se ky EP do të frymëzojë dhe do të japë këtë energji për të gjithë, sepse dua që të gjithë ta dinë se gratë janë mbretëresha", kishte thënë ndër të tjerash ajo.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t'i publikon gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/