Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon kur do bëhet nënë

Publikuar më 12 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas dasmës madhështore që bëri të gjithë të flasin për të kaa qëndruar larg medias duke i lënë hapësirë vetes dhe fansave pas zhurmës së ceremonisë martesore.

Për emisioni 'Mirage' ndër të tjera Xhensila ka rrëfyer dëshirën e madhe për tu bërë nënë. Ajo ka garantuiar se është një dëshirë e saj që do Të bëhet realitet.

Fëmija nuk është në planet e largëta të çiftit por nuk mund të garantojnë një periudhë konkrete pasi këto janë punët e Zotit ka theksuar Xhensila.

Pak ditë më parë të njëtin fakt e ka konfirmuar dhe Bes Kallaku i cili është shprehur se Xhensila ka dëshirë të zgjerojnë familje dhe se i ka humbur paksa dëshira për koncerte.