Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ditëlindje princeshash, brenda festës së dy vjetorit të Ameli

Publikuar më 29 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ky 2 vjetor do të jetë i pahharruar për vogëlushen e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit.

Ameli ka marrëdhuratën më të çmuar nga prindërit e saj. Dje çifti ka publikuar këngën 'Dhurata' të dedikuar për Ameli.

Pjesë e klipit ishte dhe  Ameli, e cila në fund të këngës e këndonte vet refrenin.

Por ditëlindja nuk mbaron me kaq.  Ata i kanë organizuar vajzës së tyre një festë princesazh.

Në një ambjent të mbizotëruar nga ngjyra rozë, Ameli festoi së bashku me prindërit dhe mikeshat e vogla 2-vjetorin e saj të paharrueshëm.