Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Luana e kuruar në çdo çast, shikoni si duket kur punon në zyrë!

Publikuar më 02 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pamja e jashtme për moderatoren Luana Vjollca duket se ka shumë rëndësi në çdo rast.

Këtë herë ajo ka publikuar foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke punuar në zyrë për serinë e ardhshme të emisionit "Shiko kush luan". E veshur me të bardha, me flokët e mbledhura dhe e grimuar duket se Luana pëlqen të duket mirë dhe në formë në çdo moment të ditës.