Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Hana Shehu prezanton nënën e saj, zbulojeni se kush është ajo

Publikuar më 05 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Bukuroshja e njohur, Hana Shehu javë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Largësia e bënë të vetën dhe në këtë mënyrë, e bukura Hanë ka treguar nostalgji për nënën e saj, shkruan Indeksonline.

"Mbretëresha ime", ka shkruar shkurt ajo mbi fotografinë e hedhur në InstaStory.

Ndryshe kujtojmë se Hana shquhet për bukurinë e saj natyrale, dhe jo rastësisht gëzon një simpati të madhe në publik.