Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Sara i shpreh dashurinë Ledionit... Ka marrë propozimin për martesë...?

Publikuar më 28 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të dukur por dhe më të lakuar në media.

Sara ka ndarë më miqtë e saj në rrjetet socilae një foto krah Ledionit dhe duken një mrekulli. Ajo ka zgjedhur ta shoqërojë këtë foto me vargjet e këngës 'Perfect Symphony' të Ed Sheeran dhe Andrea Boçelit.

Më puth ngadalë dhe unë filloj të ekzistoj dhe filloj të rritëm në shikimin tënd' janë vargjet që Sara ka veçuar pë rtë shprehur dashurinë ndaj Ledionit.

Por krah këtyre vargjeve ajo ka vendosur dhe simbolin e një unaze me diamantë. Mos vallë Sara ka marrë propozimin për martesë...?

Pak ditë më parë e ftuar në emisionin 'shiko kush luan' sara ka treguar se do të kurrorëojë në martesë dashurinë e saj gjatë vitit 2018. Ajo nuk ka treguar detaje, por ka garantuar se së shpejti do e shohim të veshur në të bardha. /Gazeta Express/


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/sara-i-shpreh-dashurine-ledionit-ka-mrre-propozimin-p-479980/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright