Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dy banorët e Big Brother bëhen prindër së shpejti

Publikuar më 28 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Në edicionin e 5-të të Big Brother, ajo dalloi si një nga vajzat më simpatike në shtëpi.

Fjala është për Klaudia Veselin, e cila kohë më parë është përfolur në media se ishte në një histori dashurie me Arsim Berishën, ish-banorin e Big Brother 6.

Por u bë kohë që Klaudia nuk kishte dalë më në publik, derisa në një fotografi të postuar nga vetë Arsimi në Instagram ajo shihet se në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe të dy do të behën prindër për herë të parë

Kujtojmë këtu se më pak se një vit më parë mediat sollën në vëmendje punën e saj si stjuardesë në aeroportin e Tiranës, Arsimi ku ushtron punën e fotografit. Në profilin e tij shihen mjaft fotografi profesionale të Klaudias.