Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lindsay Lohan kafshohet nga gjarpri

Publikuar më 29 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Lindsay Lohan, që është një nga aktoret më të njohura të kineamtografisë botërore, ka treguar se është kafshuar nga gjarpri.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, Lindsay Lohan ka zbuluar se është kafshuar nga gjarpri gjatë një vizite në Tajlandë.

"Më pëlqen, aq bukur duket. Njerëz të mrekullueshëm. Pavarësisht nga kafshimi i gjarprit", i tha Lindsay ndjekësve të saj në këtë rrjet social, transmeton kp.

"U kafshova nga gjarpri ditën pasuese... Ana pozitive e kësaj është se unë jam në rregull. Urime Viti i Ri dhe Zoti ju bekoftë", përfundoi ajo.

Image