Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Danny Boy rikthehet pas 15 vjetësh

Publikuar më 08 Janar 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Një prej reperëve të parë shqiptarë, Dan Ahmeti i njohur si Danny Boy, javën që vjen do të kthehet në skenë me projektin e tij më të ri.

Të shtunën pritet të lansohet projekti "Fjala Hip Hop 2" që është kryer dhe është nën menaxhim të BlackFish Entertainment.

"Fjala Hip Hop" ishte projekti i fundit i Danny Boy, më 2003.