Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

George Clooney tregon se si erdhi deri te njohja me dashurinë e jetës së tij, Amal (Foto)

Publikuar më 03 Shkurt 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Aktori dhe regjisori i njohur George Clooney zbuloi se ai dhe bashkëshortja e tij u takuan në një intervistë me David Letterman, i cili po xhironte shfaqjen "My Next Guest Needs No Introduction" për Netfliks.

Clooney shpjegoi se Amal me një mik të përbashkët erdhi në shtëpinë e tij në Liqenin e Comos në vitin 2013, në rrugën e tij për në Kanë. Megjithatë, ai që parashikoi të ardhmen e tyre ishte agjenti i tij.

"E thirra agjentin tim, i cili tha: "E kam takuar atë grua që vjen në shtëpinë tuaj. Ju do të martoheni me të. "Dhe me të vërtetë ishte," tha Clooney.

Është interesante se prindërit e Clooneyt janë përgjegjës për vazhdimin e lidhjes me të në të gjitha aspektet.

"Pastaj prindërit e mi më vizituan, kështu që ata u takuan me ne të gjithë, sapo filluam të flisnim së bashku gjatë gjithë mbrëmjes, vetëm më vonë e mora adresën e saj të postës elektronike për të dërguar fotografi me prindërit e mi, kështu që filluam të korrespondonim. Donte të dilja, mendova se ishim miq", ka thënë aktori i njohur.

Më pas, me daljet e vazhdueshme të çiftit, dyshja arritën deri te martesa.