Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kylie Jenner bëhet nënë

Publikuar më 05 Shkurt 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kylie Jenner e ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Foshnja është vajzë dhe u lind të enjten më 1 shkurt.

Kylie e kishte mbajtur shtatzëninë e saj larg syrit të publikut, për të cilat arsye ka shpjeguar në postimin e saj në Instagram, ku e ka bërë të ditur edhe lajmin se është bërë nënë. Ajo ka thënë se nuk donte që të stresohej gjatë shtatzënisë dhe për këtë arsye u kishte ikur syve të publikut.

Po ashtu tashmë po qarkullon një video e postuar nga familja Kardashian/Jenner, që e dokumenton rrugëtimin e shtatzënisë së 20 vjeçares Kylie, transmeton Express i KTV-së.