Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Fatmir Spahiu: Thirrjet dhe sms-të e ‘Viber’ kanë me na kërcit herdo-kurdo

Publikuar më 06 Shkurt 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Aktori i njohur i serialit "Kafeneja jonë", Fatmir Spahiu, jo rrallë herë bën për të qeshur fansat me batutat e tij.

Ai është shumë i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është çdo ditë aktiv.

Së fundmi, ai ka komentuar mbi njohjen e programit "Viber" për kodin telefonik të Kosovës, ku si pasojë të gjithë po u vjen nga një njoftim konfirmuar për ndërrimin enumrave.

"Mane mend, herdo-kurdo ka me na ardh naj fakture per krejt sms-at dhe telefonatat me Viber qe ka me na kercitë shpina flliqt! I juaji Fatmir Spahiu ( konsumator i ajrit ne Prishtine dhe gjetkË )" (sic.), ka shkruar Spahiu në Facebook.

Statusi në fjalë është përcjell me të qeshura dhe komente të shumta nga ndjekësit e tij.