Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Elita na prezanton vjehrrën

Publikuar më 01 Mars 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Lidhja e moderatores Elita Rudi me reperin Gjiko veç sa po vjen dhe forcohet.

E derisa çifti janë parë në pushime se bashku për Shën Valentin në vendin e Kapuletëve dhe Motagëve në Firencë, pra në vendin e Romeo e Zhuljetës, tash kjo lidhje është forcuar edhe më shumë.

Në një video që ka postuar Elita në Instagram është shfaqur e lumtur në krahë të nënës së reperit Gjiko.

Edhe nusja më shumë mundësi e Gjikos është parë e lumtur në krahët e vjehrrës së saj me të cilën kanë dalur për një shëtitje në Prishtinë.


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/elita-na-prezanton-vjehrren-505791/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

 

Lajmet e fundit