Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kida vjen si një shtëpiake në setin e saj të ri fotografik

Publikuar më 10 Mars 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja e re Kida vazhdon të mbetet një ndër emrat më të diskutuar në media. Ajo shumë shpejt pritet të nisë punën për projektin e saj më të ri, ndërsa vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set fotografik mjaft interesant, në të cilin vjen me disa imazhe të reja si shtëpiake. Me hekurin në dorë dhe rrobat pranë, dukej sikur Kida po pasqyronte disa momente nga përditshmëria e saj.

Fotografitë janë realizuar nga Norik Uka, gjersa kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë.