Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kida e bukur me petale në fytyrë

Publikuar më 05 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kida vazhdon të jetë shumë 'IN' në botën e showbizit. Kjo e fundit përpos koncerteve dhe këngëve të reja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Kida këtë herë ka publikuar një fotografi me petale trëndafili të rëna në fytyrën e saj, transmeton Indeksonline. Siç duket, Kida dëshiron të jetë mjaft artiste, duke mos hezituar të tentojë një gjë të tillë edhe në fotosesione.