Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Spice Girls rikthehen në dasmën e Prince Harry dhe Meghan Markle

Publikuar më 05 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Spice Girls do të performojnë në maj në dasmën mbretërore të Prince Harry dhe Meghan Markle. Këtë e ka zbuluar Mel B.

Këngëtarja e konfirmoi lajmin në emisionin "The Real".

"Njeh ndonjë që do të shkojë në dasmën mbretërore?", e pyet njëra nga prezantueset Mel B, teksa kjo e fundit aprovon duke tundur kokën.

Më pas, 42 vjeçarja zbuloi se Spice Girls do të jenë aty për të performuar.