Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita elegante në New York

Publikuar më 07 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është e njohur për stilin e veçantë të modës, prandaj nuk ishte befasi kur u shfaq ndryshe të mërkurën në New York.

Në 75-vjetorin e Le Petit Prince në World Trade Center Observatory, krijuesja e hitit "Your Song" mori vëmendjen për fustanin e saj të zi "Dolce & Gabbana".

Bukuroshja 27-vjeçare shfaqi stilin e saj me fustanin gjeometrik dhe shumë të balancuar.

Image

Image