Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kim Kardashian shkëlqen në grimin nga Mario dhe flokët e kapura nga Chris

Publikuar më 09 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kim Kardashian edhe një herë ka dëshmuar pse është shembull për femrat tjera.

Ikona e bukurisë në vazhdën e promovimit të linjës së saj të bukurisë ka shfaqur anën e saj të bukur.

Në grim tejet të bukur me ngjyrë të kaltër përreth syve, Kim duket si një sirenë.

Kësaj i shtohen edhe flokët nga Chris Appleton, i cili ka zgjedhur që Kim të shfaqet me flokë të kapura.

Chris më parë ka punuar edhe me Rita Orën.

Kim Karadshian gëzon një martesë të lumtur me Kanye West.

Ylli televiziv ka tri fëmijë me reperin e famshëm.