Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Bebe Rexha publikon këngën e re

Publikuar më 14 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka publikuar këngën e re "Two souls on fire" në bashkëpunim me këngëtarin Quavo.

Kënga e re nuk ka klip dhe një gjë të tillë nuk ka paralajmëruar as krijuesja e hitit "Meant to be".

Bebe ka vazhduar të shijojë sukseset nëpër toplistat botërore me këngën e saj të fundit "Meant to Be" që ka siguruar 330 milionë klikime në YouTube.