Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Armina Mevlani një zonjë shtëpie, shikoni çfarë ka gatuar për Zenin

Publikuar më 15 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Armina Mevlani gjithmonë është komentuar për daljet e saj sensuale, jetën e kushtueshme dhe udhëtimet e shpeshta në vendet më ekzotike.

Por sot me anë të disa postimeve ajo ka lënë të kuptohet se është dhe një vajzë për shtëpi. Ka përveshur mëngët dhe enkas për fundjavë po përgatit një ëmbëlsirë që ta 'ha dhe syri.'

Edhe pse duket sikur Armina nuk e ka armën e saj më të fortë gatimin me këto postime tregon të kundërtën. Me siguri kjo ëmbëlsirë me mollë do të kthehet ndër të preferuarat e partnerit të saj Shkëlzen Berisha.


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/armina-mevlani-nje-zonje-shtepie-shikoni-cfare-ka-gatuar-per-zenin-524222/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright