Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Alban Skenderaj e MC Kresha së shpejti sjellin këngën e re

Publikuar më 04 Maj 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtari nga Shqipëria, Alban Skenderaj dhe reperi nga Mitrovica, MC Kresha kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre.

Përmes rrjeteve sociale ata kanë bërë të ditur se së shpejti do të sjellin këngën "Ping Pong", transmeton Koha.net.

Alban Skënderaj më parë kishte bashkëpunuar edhe me reperin kosovar, Elinel, me të cilin kishte sjellë këngën "Kam Nevojë".

Image