Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa artistja e tretë më e dëgjuar në botë në Spotify

Publikuar më 06 Maj 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Dua Lipa po vazhdon me sukseset e saj të jashtëzakonshme në muzikë. Ajo është artistja e tretë më e dëgjuar në botë në Spotify brenda një muaji, transmeton Koha.net.

Këngët e saj janë dëgjuar mbi 42 milionë herë në Spotify. Dhe për këtë ajo është mahnitur edhe vet. Në rrjetet sociale ajo ka falënderuar fansat e saj, ndërsa thotë se kjo është e pabesueshme.