Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita publikon bashkëpunimin me Bebe Rexhën

Publikuar më 11 Maj 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Rita Ora ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren tjetër shqiptare, Bebe Rexha dhe dy yjet tjera, Charlie XCX dhe Cardi B.

Kënga "Girls" është publikuar pa klip ndërsa në YouTube janë publikuar versione jozyrtare të kësaj kënge.