Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Cheryl Chole flet për rënien e flokëve dhe problemeve me lëkurë pas lindjes

Publikuar më 04 Qershor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ylli i popit, Cheryl Chole, ka zbuluar se si ishte përballur me humbjen e flokëve, pasi ishte bërë nënë për herë të parë vitin e kaluar.

Cheryl dhe i dashuri i saj Liam Payne pritën fëmijën e parë, Bear, në mars të vitit 2017.

Një vit më vonë, Cheryl, 34, ka folur haptas për lindjen e saj, pas të cilës ajo u përball me rënien e flokëve.

Ajo tha se i janë dashur gjashtë muaj për të kthyer regjimin e saj të bukurisë dhe shtojcat i ndihmuan në rritjen e serishme të flokëve, transmeton KosovaPress.

Cheryl duket se ka kthyer kontrollin mbi efektet e padëshiruara në pamjen e saj, pasi u pa të dukej e mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë, muajin e kaluar.