Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kida dhe Rita fotografohen bashkë

Publikuar më 04 Qershor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Kida, ka postuar fotografi me Rita Orën. Fotot janë realizuar në koncertin e këngëtares me prejardhje kosovare, Rita Ora, mbrëmë në Tiranë.

Vajzat duken shumë të qeshura në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Image ©