Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lyrical Son e Ledri bashkojnë forcat për projektin e ri

Publikuar më 05 Qershor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Dy reperët e njohur kosovarë, Lyrical Son dhe Ledri Vula, të martën do të publikojnë projektin e tyre më të ri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperët që publikuan fotografi dhe video nëpër rrjete sociale.

"Princess Diana" titullohet kënga që ka bashkuar reperët.