Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Pitt dëshiron të përqendrohet në karrierë

Publikuar më 02 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ylli i "Once Upon in Hollywood", Brad Pitt ka qenë në lidhje romantike me profesoreshën e Institutit të Teknologjisë Massachusetts, Neri Oxman, por çifti nuk e bëri zyrtare lidhjen, pasi aktori 54-vjeçar vetëm dëshiron të përqendrohet në karrierën dhe fëmijët e tij.

"Ai ka shkuar në takime, por nuk është duke kërkuar të ketë një marrëdhënie serioze në këtë moment", ka thënë një burim për "Entertainment Tonight", transmeton kp.

Ky lajm vjen pas një marrëveshjeje të re kujdestarie reciproke me Angelina Jolie, e cila lejon Pittin të kalojë më shumë kohë me fëmijët.