Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ledri Vula dhe Elvana Gjata së shpejti me "Mike"

Publikuar më 02 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

"Mike", si duket është bashkëpunimi më i shumëpritur në skenën muzikore këtë vit, bën të ditur "Express" i KTV-së.

Adhurues të shumtë të këngëtarëve, Ledri Vula dhe Elvana Gjata, mezi po presin ta dëgjojnë këngën që dyshja e ka paralajmëruar se do ta sjellë shumë shpejt.