Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita shkëlqen në Francë

Publikuar më 04 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin "Skënderbej" në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur Francën për të pushuar, ku është e shoqëruar nga prindërit e saj, mama Vera dhe babai Besniku, transmeton tch.

Rita dukej tejet mahnitëse teksa është fotografuar me bikini të bardha.