Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Shtatëmbëdhjetë femra të famshme që i kanë kaluar të 40-tat dhe duken si 25 vjeçare

Publikuar më 06 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Truri mashkullor është më i shpejtë se truri femëror.

Por, ç'të themi për pamjen?

Mendohet se meshkujt në moshën e mesme duken më bukur se femrat, por kjo teori bie poshtë.

Bright Side ka mbledhur një listë me 17 femra në moshën e të dyzetave, por që duken shumë më të reja në moshë.

17. Reese Witherspoon

16. Jennifer Aniston

15. Sofia Vergara

14. Heidi Klum

13. Kate Beckinsale

12. Halle Berry

11. Jennifer Garner

10. Gabrielle Union

9. Gwen Stefani

8. Jennifer Lopez

7. Sandra Bullock

6. Alyson Hannigan

5. Gwyneth Paltrow

4. Katie Holmes

3. Julia Roberts

2. Eva Mendes

1. Elizabeth Banks