Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa vjen në Kosovë me aeroplan të zëvendëskryeministrit

Publikuar më 08 Gusht 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Burime të emisionit Express Summer në KTV kanë bërë të ditur se këngëtarja e famshme Dua Lipa do të vijë në Kosovë për koncertin e saj me aeroplan privat.

Sipas burimeve, zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli sërish ka ofruar aeroplanin e tij privat që të sjellë Duan në Kosovë dhe gjithë ekipin e saj që këtë herë vijnë në numër të madh.

Këngëtarja pritet të mbërrijë në aeroportin e Prishtinës "Adem Jashari" sot rreth orës 16:00.