Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Sinani ka një dedikim mjaft të ëmbël për Andrrën

Publikuar më 02 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Janë padyshim një nga ciftet më të dashura të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregojnë gjithnjë përmes postimeve dhe daljeve të tyre publike.

Këtë herë këngëtari Sinan Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku shfaqet sëbashku me bashkëshorten e tij Andrra Destani.

Në këtë foto ata duken më të dashuruar se kurrë dhe krahas saj Sinani ka vendosur një zemër. Cifti kanë sëbashku një djalë me emrin Ansi.

Bëj


Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sinani-ka-nje-dedikim-mjaft-te-embel-per-andrren-572145/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright